Наказ Державної служби статистики України “Про затвердження форми державного статистичного спостереження № 11-зв’язок (квартальна) “Звіт про продукцію зв’язку” від 22.07.2013 р. № 222 Редакція: 22.07.2013 р

Редакція: 22.07.2013 р

ДЕРЖАВНА СЛУЖБА СТАТИСТИКИ УКРАЇНИ
НАКАЗ
від 22.07.2013 р. № 222
Про затвердження форми державного статистичного спостереження № 11-зв’язок (квартальна) “Звіт про продукцію зв’язку”
Відповідно до статей 4, 14, 18 Закону України “Про державну статистику”, з метою подальшого вдосконалення державних статистичних спостережень зі статистики зв’язку й отримання повної, всебічної та об’єктивної статистичної інформації наказую:
1. Затвердити форму державного статистичного спостереження № 11-зв’язок (квартальна) “Звіт про продукцію зв’язку”, що додається, та ввести її у дію зі звіту за I квартал 2014 року.
2. Поширити форму державного статистичного спостереження, затверджену цим наказом, на юридичних осіб та їхні відокремлені підрозділи, які здійснюють діяльність у сфері телекомунікацій і поштового зв’язку та внесені до реєстрів операторів, провайдерів телекомунікацій та операторів поштового зв’язку, які веде Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації.
3. Департаменту статистики послуг (Калачова І. В.) здійснювати методологічне керівництво збиранням і опрацюванням даних за формою державного статистичного спостереження, затвердженою цим наказом.
4. Керівникам територіальних органів державної статистики забезпечити в установленому порядку збирання, опрацювання та подання даних за формою державного статистичного спостереження, затвердженою цим наказом.
5. Визнати таким, що втратив чинність, з 01 лютого 2014 року наказ Держкомстату від 13 липня 2009 року № 258 “Про затвердження форми державного статистичного спостереження № 11-зв’язок (квартальна) “Звіт про продукцію зв’язку”.
6. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Голови Власенко Н. С.
Голова
О. Г. Осауленко